Hakkımızda

Firmamız kurulduğu günden bu yana yıllardır siz değerli müşterilerimize termos, powerbank, defter ve daha birçok türdeki promosyon ürünlerine dilediğiniz baskının yapılması konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

İstanbul, Ümraniye, Tavukçuyolu Caddesi'nde yer alan firmamız; uv baskı, lazer baskı, tampon baskı, serigrafi baskı, sublimasyon baskı, transfer baskı ve sıcak baskı gibi birçok baskı türünde sizlere hizmet sunmaktadır.

Neler yapıyoruz?

Termos, matara, defter, ajanda, powerbank, kalem, çakmak, hesap makinesi, kartvizitlik, anahtarlık, usb - flash bellek, çakı, fener, bileklik, ham bez çanta, kraft çanta, karton çanta, masa takvimi, bloknot, küp bloknot, albüm plaket, kristal - cam plaket, masa isimliği, telefon tutucu, magnet, organizer, ayna, t-shirt/tişört, şapka, yelek, duvar saati, hoparlör, hediyelik set, seramik - porselen - cam bardak ve baskıya uygun diğer promosyon ürünlerine belirlediğiniz baskıyı yapıyoruz. Bunlara ek olarak da ayrıca kartvizit ve oto kokusu imalatımız da bulunmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Menu