Promosyon Powerbankler

Firmalar; daha fazla müşteriye ulaşmak, marka bilinirliği sağlamak ve müşteri memnuniyetini arttırmak adına çeşitli hediyeler dağıtır. Hem halihazırdaki müşterilere hem de potansiyel müşterilere dağıtılan bu hediyelere genel olarak promosyon denir. Promosyon powerbank de en sık tercih edilen promosyon ürünlerinin başında geliyor. 

Teknolojinin gelişmesiyle hem iş hayatının hem de özel hayatın önemli bir parçası haline gelen powerbankler, cep telefonu ve tablet gibi cihazları şarj etmek için yeterli elektrik enerjisinin depolandığı pil benzeri aygıtlardır. Cep telefonlarını şarj etmek için prize ihtiyaç duyulmaması kişiye sınırsız bir kolaylık ve özgürlük sağlar. Powerbank sayesinde doğa yürüyüşünde, sahil gezisinde, toplu taşımada, alışveriş sırasında ve en önemlisi iş hayatının yoğun temposu sırasında telefonunuzu her an yanınızda taşıyabilir; telefonunuzu, sabit bir yere bağlı kalmadan şarj etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Faaliyet gösterdiğiniz iş kolu ne olursa olsun promosyon powerbank müşteri ilişkilerinizi geliştirmek için harika bir seçim olacaktır. 

Promosyon Powerbank Fiyatları Nasıl Şekilleniyor?

Yapılan araştırmalar, promosyon materyalleri kullanan markaların hatırlanma oranlarının, televizyon reklamcılığı yapan markalardan dahi bir adım önde olduğunu gösteriyor. Yeni bir ürün denemek isteyen müşterilerin büyük çoğunluğunun da tercihini promosyon materyallerine sahip olan markalar arasından yaptığı biliniyor. Bu noktada önemine önem katan promosyon powerbank, hem yeni müşterilere ulaşmak hem de halihazırdaki müşterilerin sadakatini arttırmak için kullanılan bir yöntem. 

Promosyon powerbank ücretleri şu özellere göre değişiklik gösteriyor; 

  • Talep edilen ürün sayısına
  • Ürünün tasarımına 
  • Ürünün teknik özelliklerine 

Powerbankler, hem farklı renk ve ebatlarda, hem de farklı batarya tipi ve batarya kapasitelerinde üretiliyor. Kimi powerbankler şarj kablosuyla birlikte sunulurken kimi powerbanklerin telefonun orijinal şarj kablosuyla birlikte kullanılması öneriliyor. Ayrıca bazı powerbanklerde farklı telefon modellerine uyum sağlayabilecek ekstra giriş bölmeleri bulunuyor. Saydığımız tüm bu kriterler promosyon powerbank maliyetini belirleyen unsurlar arasında yer alıyor.    

Promosyon Powerbank Ajanda Gelenekseli Modernle Birleştirdi

Promosyon ürünü dendiğinde ilk akla gelen imgelerden olan ve geleneksel bir hediye olarak kabul edilen ajandalar günümüzde powerbankleri de kapsayacak şekilde tasarlanabiliyor. Bu hediyeyi alan kişi hem çalışmaları sırasında not alabileceği ve önemli günleri planlayabileceği bir ajandaya, hem de ihtiyacı olduğu an telefonunu şarj edebileceği bir bataryaya sahip oluyor. Bazı powerbank ajanda tasarımlarında tablet tutacağından kart düzenleyicisine, kalemden gözünden Usb bellek haznesine kadar pek çok işlevsel detaya rastlamak mümkün. 

İş hayatına pratik çözümler getiren bu çağdaş promosyon materyalleri hem müşterilerin yüzünü güldürüyor, hem de marka tanınırlığına önemli katkılar sağlıyor. Promosyon bütçenize küçük bir ekleme yaparak powerbank ajanda modellerine yönelebilir ve birlikte çalıştığınız kişilere çok daha nitelikli hediyeler verebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız ve çalışma ihtimalinizin olan kişilere böylesine kullanışlı hediyeler vermek firmanızın prestijini arttıracaktır. 

Neden Powerbank Tercih Edilmeli?

Promosyon materyalleri, kurumsal dünyada faaliyet gösteren binlerce şirket arasında fark yaratmanızı ve dikkat çekmenizi kolaylaştırıyor. Tanıtım ürünlerinin hayranlık uyandıran reklam potansiyelini keşfetmek için insanların hayatına dokunan, pratik ve hafif alternatifler değerlendiriliyor. Powerbank, bahsi geçen tüm özellikleri sağlamanın yanında sürekli olarak kullanılan ve kullanıcının her zaman yanında taşıma ihtiyacı hissedeceği bir ürün olarak dikkat çekiyor. Bu da markanızın ismini ve logosunu üzerinde taşıyan powerbankin gün içerisinde farklı konumlarda bulunarak devamlı olarak firmanızın reklamını yapmaya devam edeceği anlamına geliyor. 

Promosyon ürünü olarak teknolojik aletler tercih etmek firmanızın yenilikçi bakış açısını yansıtmak için de oldukça önemli. Promosyon powerbank İstanbul içinde olduğu gibi diğer illerimizde de en çok tercih edilen ürünlerden biri. Eğer siz de hem şık hem de kaliteli promosyon powerbank arıyorsanız idealinizdeki ürünü KC Promosyon'dan temin edebilirsiniz.   


Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Menu